>
  1. התקשרו 0776707520
  2. אודותינו
  3. צור קשר
דף הבית
אתרי סקי
חבילות סקי
אודותינו
צור קשר 0776707520
  1. דף הבית
  2. מי אנחנו

מי אנחנו

אחרי שגלשנו כמעט בכל אירופה, 5 עונות שלמות בוויסלר שבקנדה ועונה ביפן, התחלנו את פעילותנו בחורף 2009 באתר Chamonix שבצרפת.

המטרה שלשמה הקמנו את דוקטור סקי היתה ליצור אלטרנטיבה זולה יותר לחבילות הסקי הממוסחרות שמוצעות ע"י חברות הנסיעות, מהגדולות ועד הקטנות, שאותן אנו מוצאים כלא אטרקטיביות ולוקות בחוסר יחס אישי. רצינו ובנינו עסק שמתמחה רק בסקי וסנובורד עם יחס, קשר ושירות ישיר עם הלקוחות ועם מערכת שמאפשרת לנו להעביר את האהבה שלנו לסקי, לסנובורד, לשלג ולהרים לאנשים כמותנו.

אחרי שנת פעילות מוצלחת בשמוני ואחרי שצברנו ניסיון, קראנו והפנמנו את כל הלקחים, החלטנו להעביר את פעילותינו לאתר Tignes על מנת לתת את אותו שירות באתר סקי ברמה גבוהה יותר וכדי לספק ללקוחותינו חוויות וחופשות סקי בלתי נשכחות. שלוש שנים נוספות חלפו, בהן צברנו עוד ועוד לקוחות, שמרנו על לקוחותינו החוזרים ובעונת 2013/14 נענינו לדרישתם החוזרת להתרחב ולגדול והתחלנו לשווק חבילות סקי לאתר Avoriaz  שם פעלנו במשך שנתיים. השנים חלפו, מעגל הלקוחות גדל ואיתו שוב פעם הדרישה לפתוח חבילות סקי לעוד ועוד אתרים ומעונת 2015/16 הרחבנו פעם נוספת את הפעילות שלנו לכל אתרי הסקי המובילים של אירופה אליהם אנו משווקים חופשות סקי מגוונות המתאימות לכל סוגי הגולשים. מחופשות סקי זולות ליקרות, באמצע שבוע ובסוף שבוע, בדירות ובמלונות, בכל התקציבים ובכל הרמות תוך שמירה על מקצועיות, מתן יחס אישי ללקוחותינו וכל העקרונות איתם התחלנו את פעילותנו, מהקטנים לגדולים, וזאת כדי לדאוג שחופשתכם תהיה מהנה ביותר ובלתי נשכחת.

ולכן:

המחיר
שלנו הוא הזול ביותר מבין כל מתחרינו !!!אצלנו אין מחירים נסתרים והכל מתנהל בשקיפות מלאה.

ההבדל
בינינו לבין האחרים הוא בכך שאנחנו מקצועיים יותר. אצלנו כל נציגי המכירות והמלווים חיים ונושמים שלג. אנחנו באים מהתחום ומהז'אנר ולכן המיידע, הדיוק שבפרטים והשקיפות שתקבלו מאיתנו הם מהמקצועיות ביותר שתמצאו בשוק.
בנוסף, אנחנו אחת החברות היחידות שמוציאות חופשות לא רק בשבתות אלה גם באמצע השבוע בעיקר לצרפת אבל גם לאנדורה ולבולגריה. כשכל העולם נופש משבת לשבת, גם הכבישים והפקקים נראים כך ולכן, במיוחד שמדובר בחופשות לצרפת, הנסיעה משדה התעופה לאתר הסקי ובחזרה יכולה להפוך לסיוט (במיוחד כשנוסעים באוטובוסים עמוסים).
אצלנו באמצע השבוע הכל מתנהל על מי מנוחות, אין פקקים בכבישים ואין לחץ. מגיעים לאתר מהר ויכולים להינות כבר מהיום הראשון לשהותכם. בשבתות מסלולי הגלישה ממש ריקים ואתם, שגולשים ביום זה, מרוויחים מכך. בנוסף,
כמו כן, אנו החברה היחידה שמספקת חבילות סקי מתחילת עונת הסקי (סוף נובמבר ועד סוף אפריל) וגם בשבועות של ה- Christmas וה- New Year

היחס והשירות
שתקבלו מאיתנו הינם ברמה הגבוהה ביותר. אצלנו תקבלו את כל "הפינוקים" ותמיד תרגישו שיש מישהו שדואג לכם, גם כשאתם באתר הסקי. אנו עומדים לרשותכם 24 שעות ביממה, 7 ימים בשבוע, החל משלב תכנון החופשה בהיותכם בארץ, שבו גם נספק לכם את כל המידע על אתר הסקי והעיירה.
יחס אישי הוא מילת המפתח אצלנו ולכן נעמיד לרשותכם באתר מלווה ישראלי אליו תוכלו לפנות בכל עת ובכל בעיה.

המלווים
יפגשו אתכם בהגיעכם לשדות התעופה (בחלק מהחבילות בהגיעכם לאתרי הסקי) וייקחו אתכם היישר לדירתכם או לבית המלון. הם ידאגו שכניסתכם לדירה/למלון תהיה "חלקה" ויעזרו לכם בכל הסידורים של תחילת החופשה כמו שכירת ציוד, יראו לכם את כל המקומות הרלוונטיים לכם כמו הסופרמארקט, מעליות הסקי ומרכז העיירה בהתאם לבקשתכם.
המלווים שלנו מכירים היטב את העיירות הסקי ואת אזורי הגלישה ויוכלו להנחות אתכם ולהמליץ לכם על כל המסעדות, בתי הקפה, הפאבים והקלאבים הטובים ביותר שבעיירות וכמובן על המסלולים המסומנים והלא מסומנים (Off Piste) שבאתרי הסקי, כך שתוכלו לנצלם וליהנות מחופשתכם בצורה הטובה ביותר.
אל תתביישו כי חבל שתפספסו !!!
ואחרי הכל, אנו מאמינים שאתם אלה שצריכים לקבוע איך תראה חופשתכם ולכן המלווים שלנו יעמדו לשרותכם אך אתם תקבעו כמה ואיך להיעזר בהם.
 

טופס פנייה מהירה

אתרי סקי
חבילות סקי
צור קשר