>
  1. התקשרו 0776707520
  2. אודותינו
  3. צור קשר
דף הבית
אתרי סקי
חבילות סקי
אודותינו
צור קשר 0776707520
  1. דף הבית
  2. מאמרים
  3. איך מתכננים חופשת סקי חורפית?

איך מתכננים חופשת סקי חורפית?


עונת הסקי כבר עוד רגע בעיצומה. מתכננים, קובעת תאריכים, מחפשים דילים ומזמינים כרטיסים. חשוב לבדוק לפני הכל מה באמת צריך. אנשים שיוצאים לראשונה לחופשת סקי בחורף, בדרך כלל מספרים לעצמם כמה חבל להשקיע ומתפשרים על דירת נופש זולה, אביזרים פשוטים וביגוד לא מקצועי. ההפך הוא הנכון: סקי, אולי יותר מכל סוג אחר של נופש, הוא עניין מקצועי וצריך להגיע 100% מאורגנים ומצוידים.
אך מה עושים כשציוד הסקי יקר ואינכם יודעים אם תאהבו את הספורט/תצאו לחופשה נוספת? יש לא מעט אפשרויות לשכור ציוד, גם בישראל וגם באתרי הסקי שבחו"ל, כמו משקפי גלישה. אם מדובר בהנעלה, חנות נעלי ספורט אונליין יכולה לפתור עבורכם את הבעיה. סידרנו לכם כמה אפשרויות שיעזרו לכם לתכנן חופשת סקי באופן יעיל וחסכוני:
טיימינג: לפעמים אנשים שיוצאים לחופשות סקי נתקלים בתנאי מזג אוויר קשים ולא חווים את הגלישה בצורה טובה. כדי לצמצם קשיים אלה, כדאי לשים לב לתחזית מזג האוויר בזמן תכנון הטיול ולקבוע אלטרנטיבות כאשר צפוי גשם, שלג או רוחות חזקות.
אימון מקדים: סקי הוא ספורט המצריך מאמץ פיזי ולכן על מנת למנוע שרירים תפוסים וכאבים, כדאי להרבות בפעילות גופנית לפני היציאה לחופשת האקסטרים.


ציוד גלישה חופשת סקי חורפית

השכרת ציוד מול קניית ציוד: אם זו חופשת הסקי הראשונה או השנייה שלכם, אין צורך לקנות מראש את כל הציוד. באתרי הסקי השונים חנויות רבות מאפשרות השכרת ציוד לתקופת החופשה: מגלשיים, ציוד מגן, חליפת סקי, נעליים וכל ציוד אחר שתצטרכו תעלה פחות מקניית הציוד מראש. אם אתם גולשים מקצועיים ומתעקשים על ציוד איכותי שיעלה אתכם למטוס – כנראה שזה בשבילכם.
אקססוריז: בנוסף לציוד ההכרחי והנדרש לאקסטרים, חשוב להצטייד באביזרים נוספים וחשובים לא פחות, כגון: מגן צוואר המונע כניסת רוח וקור.

עזרה ראשונה: תיק תרופות הוא אחד הדברים החשובים לחופשת סקי. אין לדעת כיצד הגוף יגיב במזג אוויר קר כל כך. הצטיידו במשחות לכוויות קור, כדורים לכאבי ראש, התקררות ועוד.
יעדים זולים מול יקרים: כמו בכל טיול, גם בחופשת סקי יש הבדל בין מדינות שנחשבות יקרות יותר או פחות. מדינות כמו צרפת, איטליה ושוויץ נחשוב ליקרות והחופשות בהן ידרשו תקציב גבוה יותר. במדינות כמו רומניה ובולגריה, תוכלו למצוא פסגות נהדרות במחירים נוחים יותר.
ומעבר להתארגנות לוגיסטית, חשוב להתפנות לנושא הביטוח. סקי הוא ספורט אתגרי, אקסטרימי ומסוכן. פציעות הן דבר שכמעט בשגרה באתרי הסקי. המסוקים שמעל המסלולים לא לצורכי צילום ממעוף הציפור, אלא בדרך כלל כדי לפקח ולחלץ נפגעים.
זמן הסקי חשוב, שכן, לשמו הגעתם לחופשה. אך הזמנים שמעבר לו חשובים לא פחות. רבים מהאנשים נוסעים לחופשת סקי בשביל ה"אפרה סקי", כינוי לבילויים המקובלים על העוסקים בספורט חורף, לאחר שהפעילות מסתיימת בשעות אחר הצהריים.
 

טופס פנייה מהירה

חופשות קרובות
אתרי סקי
חבילות סקי
צור קשר