>
  1. התקשרו 0776707520
  2. אודותינו
  3. צור קשר
דף הבית
אתרי סקי
חבילות סקי
אודותינו
צור קשר 0776707520
  1. דף הבית
  2. מאמרים
  3. ארגון חופשת סקי

ארגון חופשת סקי

ישנן דרכים רבות לצאת לחופשת סקי כשהעקריות שבהן הן חופשת סקי בארגון עצמי, חופשת סקי שמאורגנת ע"י סוכנויות נסיעות שמתמחות רק בארגון חבילות סקי או חופשת סקי בקלאב. כמו בכל בחירה שנעשה, תמיד יהיה מי שיגיד שהדרך האחרת טובה יותר. לכן, במאמר זה ננסה לסקור לכם את היתרונות והחסרונות של כל דרך ודרך מבלי לשפוט איזו דרך מועדפת עלינו כך שכל אחד יוכל לבחור לעצמו את מה שהוא רואה לנכון שמתאים ביותר עבורו.

חופשת סקי בארגון עצמי מתאימה בדרך כלל למי שצבר ניסיון מספיק בתחום חופשות הסקי ולמי שיודע בדיוק מה הוא רוצה ומחפש מחופשת סקי. כדי שהחופשה באמת תהיה מוצלחת יש לקחת ברצינות את ארגון החופשה ולהשקיע זמן רב בבחירת מקום הלינה, הזמנת כרטיסי טיסה, לדאוג להסעות משדה התעופה/להשכרת רכב, השכרת ציוד סקי/סנובורד, לאוכל, סקי-פס ועוד הרבה סידורים שונים שיהפכו את החופשה להצלחה.

היתרון המשמעותי בארגון חופשת סקי בצורה עצמית הוא בכך שהחופשה תתאים בצורה מדוייקת לצורכי הנוסעים ותהיה "תפורה" במיוחד בשבילם. בנוסף, ישנם אנשים שיפיקו הנאה מאירגון המשימה (ישנם גם אנשים שיראו בכך סבל ובזבוז זמן) ואולי גם יוכלו לחסוך מעט כסף.

סוכנויות וחבילות

בשנים האחרונות, קמו מספר סוכניות נסיעות המתמחות רק בארגון חופשות סקי המציעות חופשות מסוגים שונים לכל אתרי הסקי באירופה. מעצם היותם מתעסקים רק בסקי והניסיון הרב שצברו במהלך עבודתם, לאחר שיחה קצרה עם הנוסעים והבנת צפיותיהם מחופשת הסקי, הם יוכלו להמליץ על סוג חופשה, אתר סקי מתאים, תאריכי חופשה נוחים ועוד המלצות רבות שיובילו לחופשה מוצלחת. סוכנויות המתמחות רק בסקי בדרך כלל מציעות חבילות אטרקטיביות ובמחירים דומים ואפילו זולים יותר ממה שניתן להשיג בארגון עצמי וזאת מהסיבה שהן קונות כמויות גדולות של טיסות, חדרי מלון/דירות, סקי-פסים, הן עובדות עם חנויות להשכרת ציוד וחברות הסעות באופן קבוע ולכן נהנות ממחירים זולים בהרבה מאדם פרטי שקונה כל דבר ודבר במחיר רגיל. כיום רוב הסוכנויות מציעות חבילות "הכל כלול", חבילות הכוללות הדרכה ואף מעסיקות נציגים ישראלים באתרי הסקי שידאגו שהחופשה תעבור "בשלום" וללא דאגות ובכך נותנות "פייט" רציני לחבילות הקלאבים השונות.

אם כסף אינו הבעיה, הקלאבים הינם אולי הפתרון הקל. הקלאבים שהפכו בשנים האחרונות לתופעה רחבה, מציעים חבילות "הכל כלול" מאורגנות. הרעיון של הקלאב הוא שהקלאב מספק הכל. מרגע ההגעה לחופשה הכל מאורגן בצורה נוחה, אין צורך לדאוג לכלום ומה שנשאר זה להנות מהחופשה. מצד שני, כמו בכל טיול אחר, גם חופשת סקי יכולה לכלול הרבה נקודות מפגש עם המקום בו נמצאים, להפגיש עם תרבויות חדשות, מקומות מעניינים ואנשים מקומיים. ולכן, יהיו מי שיגידו שדווקא מהסיבה שהקלאב, שמגיש הכל על "מגש של כסף" וששומר על אורחיו כל הזמן בתחומיו הוא זה שפוגם בחווית החופשה.

ישנן דעות רבות על מה עדיף ומה יותר טוב, חופשת סקי בארגון עצמי, מאורגנת ע"י סוכנות נסיעות או בקלאב. אפשר להתווכח בלי סוף, אבל בסופו של דבר כולנו אנשים שונים ולכל אחד מאיתנו יש צרכים ורצונות אחרים. אין יותר טוב ופחות טוב, לכל אחד מתאים משהו אחר וכל אחת מהאפשרויות טובה ומהנה.

טופס פנייה מהירה

חופשות קרובות
אתרי סקי
חבילות סקי
צור קשר