>
  1. התקשרו 0776707520
  2. אודותינו
  3. צור קשר
דף הבית
אתרי סקי
חבילות סקי
אודותינו
צור קשר 0776707520
  1. דף הבית
  2. מאמרים
  3. השכרת ציוד סקי

השכרת ציוד סקי

השכרת ציוד סקי הינה אופציה מצויינת לקבלת ציוד מתקדם שישרת אותנו במהלך חופשת הסקי שרכשנו. אוהבי סקי רבים נאלצים להתמודד עם הוצאות רבות וגבוהות הכרוכות ברכישת ציוד סקי שיכולות להגיע לסכומים של אלפי שקלים ואף למעלה מכך. למי שלא מעוניין בקניית ציוד סקי או סנובורד משיקולים כאלו ואחרים, אחד הפתרונות המוצעים, היעילים והכלכליים ביותר הוא שירות השכרת ציוד סקי הקיים בכל אתר סקי ואף בארץ.

השכרת ציוד סקי הוא שירות שמאפשר לשכור את ציוד הסקי הטוב והחדיש ביותר במחירים נמוכים בצורה ניכרת לעומת עלויות הרכישה, כך שהוא יוכל לשמש אתכם רק למועד הפעילות עצמה. לתושבי מדינה חמה כמו שלנו, בה לא ניתן לגלוש לאורך כל השנה, השימוש בציוד סקי/סנובורד נעשה פעם, או מספר פעמיים בכל שנה, בהם ניסע לחופשת הסקי השנתית שלנו. כאשר מדובר על שימוש חד פעמי ולא קבוע, אפשרות שכירות ציוד הסקי הופכת לאטרקטיבית ומתאימה הרבה יותר.

השכרת הציוד הינה דבר פשוט ויעיל ביותר שלוקח זמן קצר. כיוון שבכל אתרי הסקי קיימות חנויות רבות להשכרת ציוד סקי, אין צורך להסחב עם הציוד בטיסה ובדרך לאתר הסקי ובחזרה מה שהופך את החופשה להרבה יותר "קלילה".

בין אם בארץ ובין אם בחו"ל, כיום ניתן למצוא חנויות להשכרת ציוד סקי וסנובורד המציעות תחת קורת גג אחת מגוון רחב של שירותים ומוצרים הכוללים את כל הציוד מ א' ועד ת' לו תזדקקו במהלך חופשתכם. חנויות אלו מציעות גם שירות תיקונים למגלשי סקי ולקרשי סנובורד כגון ואקס, השחזת סכינים ועוד...

בין פרטי הציוד השונים תוכלו לשכור מגלשי סקי, קרשי סנובורד, נעלי סקי וסנובורד, ביינדינגס, מקלות סקי, גוגלס, מסכות פנים, כפפות, חליפות סקי, מכנסי סקי, מעילי סקי ושאר הפריטים הדרושים לכם בחופשה. במסגרת שירותי השכרת ציוד סקי של החנויות המקומיות, תוכלו להצטייד בכל פרטי הציוד ולו הקטן ביותר- להשלמת החופשה שלכם על הצד הטוב ביותר.

עלויות שכירות ציוד הסקי הינן נמוכות באופן משמעותי מעלויות הרכישה ומדובר במחירים שווים לכל כיס. חנויות השכרת ציוד הסקי משקיעות משאבים רבים בתחזוקת הציוד, כך שתוכלו להיות בטוחים שהציוד אותו אתם שוכרים הינו במצב מצויין, כמעט כחדש. ובנוסף, חברות להשכרת ציוד סקי מקפידות לתחזק ולחדש את מלאי הציוד שלהם על מנת לספק לכם חוויה נעימה ובעיקר בטיחותית.

חופשה נעימה.

טופס פנייה מהירה

חופשות קרובות
אתרי סקי
חבילות סקי
צור קשר