>
  1. התקשרו 0776707520
  2. אודותינו
  3. צור קשר
דף הבית
אתרי סקי
חבילות סקי
אודותינו
צור קשר 0776707520
  1. דף הבית
  2. מאמרים
  3. סקי וכדורגל – האם הם הולכים ביחד?

סקי וכדורגל – האם הם הולכים ביחד?


איטליה היא יעד בולט לחופשת סקי, במסגרתה ניתן לשלב שם ביקור במשחקי כדורגל. אספנו כמה המלצות מהטובות שבחופשה משולבת.

תיירים רבים טסים בחודשי החורף לאיטליה. ארץ המגף מהווה מוקד משיכה מרכזי במטרה לנסוע לאתרי הסקי. וכמו בשוויץ ואוסטריה השכנות, מרבית עיירות הסקי באיטליה הן עיירות וותיקות, בעלות צביון כפרי ושוכנות בעמקים, שגדלו יחד עם אתרי הסקי שנבנו בהן. בנוסף לעולם הסקי, רוב התיירים משלבים בילויים נוספים שהופכים את החופשה האירופאית ללא פחות ממושלמת – טיולים, כדורגל וקניות בעיר.

כך למשל, עיירות הסקי הקרובות לעיר מילאנו, ססטרייר ומרילבה, מהוות מוקד משיכה לגולשי סקי רבים בזכות המיקום הנפלא. ואם אתם אוהבים כדורגל וחולמים לצפות בשחקנים האיטלקים האוהבים, תוכלו להגשים לעצמכם חלום ולתת קפיצה לאצטדיונים הגדולים בעולם. עם חבילות ספורט למילאנו, אפשר ליהנות מטיולים ברחובות העיר מלאת האוהדים ולהשתתף בחגיגת כדורגל.וזה פשוט מומלץ. הכדורגל האיטלקי הוא תחום הספורט המרתק והגדול ביותר באיטליה. הנבחרת הרשמית של ארץ המגף זכת בשלל תארים וגביעים. גם מועדונים רבים זכו לסימני הוקרה גדולים. ניתן לשלב עם חבילות הספורט שלושה מהקבוצות העיקריות באיטליה: האחת, מילאן הנחשבת למועדון כדורגל ותיק, השייכת לעיר מילאנו. הקבוצה זכתה באינספור ציוני דרך  ותארים ונמצאת במקום ה-3 בדירוג הערצה מסביב למדינת איטליה. השנייה, יובנטוס הנחשבת לקבוצה מוערכת מאוד באיטליה. והשלישית, אינטר הנחשב גם כקבוצת כדורגל מהמצליחות באיטליה ובעלת שלל כוכבים.

חבילה משולבת של סקי וכדורגל בדרך כלל תכלול טיסות, העברות, מלון חצי פנסיון או דירה, סקי וכרטיסים למשחק הכדורגל. בנוסף לכל זה, רצוי להוסיף עוד כמה דברים, בעיקר לאטרקציה על המשטח הלבן:

1. ציוד - אם זו חופשת הסקי הראשונה או השנייה שלכם, אין צורך לקנות מראש את כל הציוד. באתרי הסקי השונים חנויות רבות מאפשרות השכרת ציוד לתקופת החופשה: מגלשיים, ציוד מגן, חליפת סקי, נעליים וכל ציוד אחר שתצטרכו תעלה פחות מקניית הציוד מראש. אם אתם גולשים מקצועיים ומתעקשים על ציוד איכותי שיעלה אתכם למטוס – כנראה שזה בשבילכם.

2. עזרה ראשונה - תיק תרופות הוא אחד הדברים החשובים לחופשת סקי. אין לדעת כיצד הגוף יגיב במזג אוויר קר כל כך. הצטיידו במשחות לכוויות קור, כדורים לכאבי ראש, התקררות ועוד.

3. ומעבר להתארגנות לוגיסטית, חשוב להתפנות לנושא הביטוח. סקי הוא ספורט אתגרי, אקסטרימי ומסוכן. פציעות הן דבר שכמעט בשגרה באתרי הסקי. המסוקים שמעל המסלולים לא לצורכי צילום ממעוף הציפור, אלא בדרך כלל כדי לפקח ולחלץ נפגעים.
בנוסף, זמן הסקי חשוב וברוב המקרים ההמלצה תהיה להגיע בחודשי החורף. אך עם זאת, לא מומלץ להגיע בזמן חופשות החורף של האיטלקים וכדאי לבדוק מתי הן קורות, מאחר ואתם עלולים להיתקל בעומס באתרי הסקי, מחירים גבוהים יותר וכבישים פקוקים.
לסיכום, אם אתם חושבים על נופש באיטליה למטרת סקי וכדורגל, הרי שמילאנו בהחלט יכולה לענות על הציפיות שלכם. ניתן למצוא מגון רחב של סוכנויות המציעות חבילות ספורט משולבות.
 

טופס פנייה מהירה

חופשות קרובות
אתרי סקי
חבילות סקי
צור קשר