>
  1. התקשרו 0776707520
  2. אודותינו
  3. צור קשר
דף הבית
אתרי סקי
חבילות סקי
אודותינו
צור קשר 0776707520
  1. דף הבית
  2. חבילות סקי
  3. חופשת סקי לסוף שבוע

חופשת סקי לסופ"ש

מה מקבלים בחבילה


חבילת סופי השבוע נבדלת מחבילות סקי מקבילות רק באורך שלה, אך כוללת את כל ההטבות הרגילות של כל חופשת סקי. חבילת סקי לסופי השבוע כוללת: טיסה אל העיר הקרובה לאתר הסקי והסעה מאורגנת אל אתר הסקי. בית המלון בו משוכנים הגולשים כולל שלל הטבות ופינוקים, ואף ארוחות בהתאם לתוכניות חצי פנסיון או פנסיון מלא לבחירתכם. בנוסף, החבילה כוללת השכרת ציוד סקי, הדרכות סקי לכל הרמות וסקי-פס לאזורי הגלישה השונים. בנוסף להטבות הללו, החבילה מאפשרת גישה למדריכים שישמחו לעזור וללוות אתכם בכל שאלה ובעיה.
בד"ר סקי מעניקים לכם יחס אישי ועומדים לרשותכם 24 שעות ביממה, 7 ימים בשבוע, החל משלב תכנון החופשה בארץ ועד לרגע בו תחזרו ארצה עמוסי חוויות נפלאות.
 

שאלות ותשובות

אילו יעדים קיימים בחבילות הסופ"ש?

חבילות הסופ"ש מתקיימות בשני יעדים עיקריים: אתר הסקי בנסקו שבבולגריה, וגראנד ולירה באנדורה.


מה מייחד את אתר הסקי בנסקו שבבולגריה?

מדובר באתר סקי מתקדם ומרהיב, הכולל כשבעים קילומטרים של מסלולי גלישה לכל הרמות,  עד לגובה מרבי של 2,600 מטר. האתר ממוקם מעל עיירה עמוסת בילויים, אותנטית וייחודית, בה תוכלו ליהנות גם מאוכל בולגרי טעים להפליא, פסטיבלי מוזיקה והמון אטרקציות נוספות. כל זה – במחירים הנוחים של מזרח אירופה.


מה מייחד את אתר הסקי גראנד ולירה באנדורה? 

אתר הסקי היפיפה הזה מציע מסלולי גלישה לכל הרמות באורך כולל של 210  קילומטרים, לא פחות משלושה סנופארקים, אזורי אופ-פיסט בשפע וכן עיירה שופע בבילויים, ספא וקניות פטורות ממכס.

טופס פנייה מהירה

אתרי סקי
חבילות סקי
צור קשר