>
  1. התקשרו 0776707520
  2. אודותינו
  3. צור קשר
דף הבית
אתרי סקי
חבילות סקי
אודותינו
צור קשר 0776707520
  1. דף הבית
  2. אתרי סקי
  3. צרפת
  4. Les Menuires

Les Menuires

Les Menuires הוא שמם של אתר סקי ועיירת נופש שטופי שמש, בחלקו הדרומי של מרחב הגלישה הגדול בעולם – הלא הוא עמק Belleville, המהווה חלק מ'שלושת העמקים', אשר במרומי האלפים הצרפתיים.
הודות לגובהו הרב של כפר הסקי (1850 מטרים), שהפסגות בקרבתו גבוהות בהרבה – מובטח לנופשים כיסוי שלג מלא ומרשים לאורך כל עונת הסקי וגם לקראת סופה.
מדובר במרחב גלישה מרהיב, שמצוין הן כהתנסות ראשונית לגולשים מתחילים, והן כהזדמנות לאתגרים מרגשים עבור גולשים מנוס...
קרא עוד
גובה עיירה:
1850 מ'
נק' נמוכה:
1450 מ'
נק' גבוהה:
1804 מ'
מעליות:
0
סנופארקים:
1
HalpPipe:
0
מסלולים
160 ק"מ (ניתן להרחיב ל-600 ק"מ)

חופשות סקי ב-Les Menuires

אין חבילות פעילות ליעד זה

חבילות סגורות

 הדירות באזור מאפשרים, רובם ככולם, גלישה עד לפתח החדר (Ski in- Ski out).  
 
אתר הסקי
ב- Les Menuires פועלות שלושים ותשע מעליות סקי שונות, ולא פחות משישים ושניים מסלולי גלישה המחולקים ומסומנים על פי רמות (סימון ירוק – למתלמדים, כחול – למתחילים, אדום – למנוסים ושחור – מאתגר במיוחד למתקדמים).
הסקי-פס של Les Menuires משתרע על פני 160 ק"מ של מסלולי גלישה המקושרים על ידי 45 מעליות סקי, וניתן להרחיבו כך שיאפשר גלישה בחיבור ישיר לכ-600 ק"מ של מרחב הגלישה הגדול בעולם – שלושת העמקים.
אין ספק שזה גן עדן של ממש לגולשי סקי, סנובורד וכל שאר חובבי ספורט השלג גם יחד!
 
עיירת הנופש
ראוי לציין שב- Les Menuires פעילויות ומתקנים רבים המיועדים למשפחות, הכוללים שני כפרי ילדים:  Croisette ו-  les Bruyères, מעבר (הסקי-פס)  ללא תשלום מתחת לגיל חמש, מעלית אחת חינם וארבעה מסועי חגורות שהשימוש בהם חופשי.
החופשה המושלמת ב-  Les Menuires לא מסתכמת בסקי בלבד: במקום לא פחות מתשעים חנויות שונות, 48 ברים ומסעדות (ש-16 מהם ממוקמים על מדרונות הגלישה), שישה דיסקוטקים ומועדוני לילה וכן שני אולמות קולנוע – כל מה שצריך לבילוי אפרה-סקי מענג ומפנק!
 
אטרקציות
 Les Menuires זה קודם כל סקי, וגם, כמובן, אפרה-סקי ובילויים, אבל יש בהחלט אטרקציות נוספות ומהנות לא פחות.
אטרקציות אלו כוללות ירידים ומופעים שונים, סדנאות ופעילויות לילדים (שמעתם פעם על ילד שלא היה רוצה לפסל איש שלג???), וכן מסעדות מעולות ומרכזי ספא מפנקים.
עוד תמצאו כאן גם מרכזי בריאות וכושר, בהם תוכלו להתרגע בחמאם טורקי, לטבול בג'קוזי או בסאונה, לשחות בבריכות שחיה חיצוניות מחוממות או פנימיות ומקורות, וגם להתעמל – בתוך המים או מחוצה להם, על מתקני הכושר.
 
מפת האתר


מפת העיירה:

 

טופס פנייה מהירה

חבילות סקי באתרים נוספים לקוחות ממליצים
אתרי סקי
חבילות סקי
צור קשר